Toroslar’da Çeşitli Suçlara Karışan 25 Kişi Yakalandı

Mersin’de polisin suç ve suçlulara yönelik yaptığı operasyonlarda, Toroslar ilçesinde çeşitli suçlara karışan ve arama kararı bulunan 25 kişi gözaltına alındı.

Mersin Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Toroslar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçede suç ve suçlulara yönelik faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, son 10 gün içerisinde yaptığı çalışmalarla birçok suça bulaşan şahısları gözaltına alırken, haklarında çeşitli suçlardan aranması bulunan şahısları da yakalayarak ceza evine teslim etti. Ekipler, ilçede uyuşturucu madde ticareti, hırsızlık, kapkaç kaçakçılık, dolandırıcılık, Cumhurbaşkanına hakaret, silahla birden fazla kişi ile konutta yağma ve görevi yaptırmamak için direnmek suçlarına karışan ve haklarında hapis kararı bulunan 25 kişiyi yakalayarak cezaevine teslim etti. Operasyonlarda, 1 tabanca, tabancaya ait 4 fişek, satışa hazır hale getirilmiş 8 fişek, 40 gram ağırlığında eroin ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edilen bir miktar para ele geçirildi. – MERSİN

Bir önceki yazımız olan Mersin'de Aranan 19 Kişi Yakalandı başlıklı makalemizde Akdeniz, Emniyet Müdürlüğü ve Fi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.