Türkiye’yi sarsan korkunç cinayette yeni gelişmeler yaşanıyor.

Türkiye’yi sarsan korkunç cinayette yeni gelişmeler yaşanıyor. 4.5 yıl önce bir anda ortadan kaybolan ve geçtiğimiz günlerde cesedine ait kemik parçaları Pendik’te bir arazide bulunan iş insanı Tekin Uğurlu’nun ailesi yaşadıkları acıyı anlattı.sahabet giriş adresi Uğurlu’nun eşi katil zanlısı ile ilgili, “‘O benim kardeşimdir ben ona nasıl zarar vereyim” dedi. Öğrendik ki parçalamış, 3 parçaya bölmüş, toprağa gömmüş. Hiçbir şey olmamış gibi davranmış” serzenişinde bulundu.

sahabet giriş adresi

Cesedi 4,5 yıl sonra boş bir arazide bulunan iş insanı Tekin Uğurlu’nun korkunç bir cinayete kurban gittiği ortaya çıkmıştı. Acılı eşin, katil zanlısı ile cinayetten sonra konuşmaları kan dondurdu.

sahabet giriş adresi

 

BOŞ ARAZİDE KEMİKLERİ BULUNDU

İş adamı Tekin Uğurlu, 2018’in Ocak ayında kaybolmuş ve ailesi hakkında kayıp ihbarında bulunmuştu. Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, kaybolan iş adamı Tekin Uğurlu dosyasını geçtiğimiz günlerde gelen bir ihbar üzerine yeniden açtı. İhbarı değerlendiren ekipler, pendik’te bir ormanlık alanda çalışma yaptı ve üç ayrı parçaya ayrılmış halde kemikler bulundu. Yapılan incelemelerde, kemiklerin Tekin Uğurlu’nun cesedine ait olduğu değerlendirildi. Uğurlu’yu öldürdüğü öğrenilen M.K. ve katil zanlısına yardım eden eşi D.K., babası B.K. ve annesi S.K. polis tarafında yakalandı.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.