CEFIC’e Hermes Creative Awards 2018’den 12 Uluslararası Ödül

CEFICyönetimindekiAlışveriş Merkezleri, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından dünyadaki en seçkin ve yaratıcı projeleri seçmek ve yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla 1995 yılından beri Amerika düzenlenen Hermes Creative Awards 2018’den 12 ödüle layık görldü. Platinum, Gold ve Onur Ödülü olmak üzere 3 ayrı ödül tipi bulunan Hermes Creative Awards’a her yıl farklı ülkelerden binlerce proje başvuruda bulunuyor.

Pozitif Günler, Anne Kokusu, Çocukların Dil Sözlüğü, Geleneksel ÇocukOyunları Şenliği gibi yıl içerisinde ses getiren projelere imza atan CEFIC yönetimindeki CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi ve Palm City Bursa Alışveriş Merkezi projeleri ile farklı hedef kitledeki insanların beğenisini kazandı.

Pozitif Günler; Pozitif bir toplum, bir şehir, bir ülke ve bir dünya için harekete geçerek 1 ay boyunca Türkiye’nin önde gelen sivil toplum örgütlerini Alışveriş Merkezi’nde biraya getirdi ve ziyaretçileriyle sosyal sorumluluk proje fikirlerinin alışverişinde bulunuldu. 20.000 kişinin katılım sağladığı bu proje, Pozitif Sergi – Pozitif Atölye/Pozitif Paylaşımlar ve Pozitif Söyleşi olarak üç ana başlıkta kurgulandı ve Pozitif Günler projesi süresince herkese daha güzel ve daha yaşanılır bir dünya olması için güçlü mesajlar verildi.

‘Çocukların Dili Sözlüğü’ dijital medya projesi ile bebeklikten çocukluk çağına kadar telaffuz edilen ve telaffuzu her çocukta değişiklik gösteren bu kelimeler, ilk defa bir sözlükte buluşturularak ölümsüzleştirildi.

‘Dünyanın Unutulmayan Tek Kokusu’ sloganıyla Anneler Günü dolayısıyla Palm City Mersin AVM, CarrefourSA Bursa AVM ve CarrefourSA İçerenköy AVM’de eş zamanlı olarak hayata geçirilen ‘Anne Kokusu’ projesinde çocuklar annelerine en özel parfümü hazırladılar. Giydikleri beyaz önlüklerle ve kullandıkları materyallerle adeta birer küçük parfümör oldukları bu etkinlikte minik ziyaretçiler, annelerine kendi elleriyle en anlamlı hediyeyi hazırlama imkanı buldular.

‘Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği’ ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Mersin ve çevre ilçelerden yaklaşık 40 okuldan 1.500 öğrencinin ve gösteri sanatları merkezinin yoğun katılımı ile Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir. Palm City Mersin yaklaşık 6 yıldır Mersin şehrinin bu önemli günün kutlamalarının buluşma noktası olarak kabul edilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.