Pide Almaya Giderken Çaya Uçan Aracın Sürücüsü, Camı Kırarak Kurtuldu

Mersin’de sahur vakti pide almak için yola çıkan sürücü, kullandığı aracın direksiyon hakimiyetini kaybedince otomobil, Sini Çayı’na uçtu. Korku dolu anların yaşandığı kazada araç sürücüsü, camı kırarak dışarı çıkmayı başardı. Edinilen bilgiye göre kaza, Mersin’in Bozyazı ilçesinde sabaha karşı meydana geldi. Sahur vakti ekmek almaya giden sürücü, direksiyonun hakimiyetini kaybedince otomobil, Sini Çayı’na uçtu. Araçta mahsur kalan sürücü, otomobilin camını kırarak dışarı çıkmayı başardı. Sabah saatlerinde olay yerine vinç çağrıldı ve araç çaydan çıkarıldı.

”VERİLMİŞ SADAKAM VARMIŞ”

Kazayla ilgili konuşan sürücü, ‘Sahur vakti ekmek almak için fırına gidiyordum. Fırına yaklaştığım sırada frene basma ihtiyacı hissettim. Baktım fren tutmuyor, panikledim. Direksiyon hakimiyetini kaybederek çaya uçtum. Araca su dolmadan kapıyı açmayı denedim ama açıldı. Daha sonra camı kırarak dışarı çıktım. Verilmiş sadakam varmış ki kurtuldum’ dedi.

”SEN UYU, ARACI YARIN ÇIKARIRIZ”

Araç sürücüsünün babası, zararın cana geleceğine mala gelmesinden dolayı sevindiklerini belirterek, ‘Yeter ki oğlumun canı sağ olsun. Şükürler olsun Allah’ıma oğlumu bizlere bağışladı. Sahur vakti ekmek alamaya gitti, gecikince meraklandım. Telefon açtım ulaşamadım. Baktım az sonra oğlum ıslak vaziyette geldi. Araç ile birlikte çaya uçtuğunu söyledi. Önemli değil sen sağsın gerisi sorun değil dedim. Yat sabah aracı çıkarırız diyerek yattık. Oğlumun canı sağ ya gerisi önemli değil’ diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.