Apple’dan geri adım!

Apple’dan geri adım!

Dünya teknoloji devi Apple’ın kullanıcılarına sunmaya hazırladığı ‘Apple Music’ dünyaca ünlü yıldızlar tarafından çok sert dille eleştirildi.

Apple’ın 30 Haziran’da kullanıma sunacağı Apple Music uygulamasının başlangıçtaki deneme süresi boyunca telif ödememesi başta Taylor Swift olmak üzere dünyaca ünlü yıldızlar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Taylor Swift konuyla ilgili olarak Apple’ın haksızlık yaptığını belirtmesi üzerine Apple’ın başkan yardımcısı Eddy Cue Twitter hesabından; ‘deneme süresi boyunca teliflerin ödeneceğini ve Swift’in ve indie sanatçıların sesini duyduğunu’ belirtti.

 

 

Dünyaca ünlü bunun üzerine Twitter’dan Cue’a cevap olarak şunları yazdı: ‘Rahatladım ve memnun oldum. Bizi destekleyici sözler söylediğiniz için teşekkür ederim. Bizi dinlediler.’

 

APPLE MUSİC NEDİR?

Apple Music radyo istasyonlarını dinleme, sınırsız şarkı atlama ,Apple Music arşivinden sınırsız müzik dinleme, Apple Music içeriklerini arşivinize ekleme,çevrimdışı dinleme için kaydetme, uzmanlardan müzik önerileri alma gibi uygulamaların yer aldığı Apple’ın müzik uygulaması

İLGİLİ HABER

iPhone’larda şarj ömrü nasıl uzar?

İLGİLİ HABER

Google’dan Ramazan’a özel sayfa

İLGİLİ HABER

LG G4’e silahlı işkence

İLGİLİ HABER

Facebook’tan bir yenilik daha

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.