Başkan Can: ‘Şehrimizde Güzel Bir Birliktelik Yakaladık’

Mersin’in Tarsus ilçe Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsus’ta kurum ve kuruluşlarla güzel bir birliktelik yakaladıklarını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerden sonra güven tazeleyen Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya ve meclis üyeleri, Belediye Başkanı Şevket Can’ı ziyaret etti.

Başkan Can’dan her zaman yakın ilgi gördüklerini belirten Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, şenlik havasında bir seçim yaptıklarını söyledi.

Kaya, ‘Aynı kararlılıkla sizlerle birlikte Tarsusumuz’a katkı sunma gayretinde olacağız. Sizlerle birlikte dayanışma içerisinde olacağız. Her şeyden önce rabbim utandırmasın. Taş üstüne taş koyan, kent için, ülke için bizler için sonsuz kıymetlidir. Gerek ekonomik anlamda, gerek sahada hepsi bizler için birer kahramandır. Umuyorum hayırlara vesile olacaktır inşallah temennimiz o yönde. Sizleri seviyoruz. Sizlerden yakın ilgi gördük, samimiyet gördük. Teşekkür ediyoruz’ dedi.

Yeni yönetimi tebrik eden Belediye Başkanı Şevket Can ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Tarsus’ta huzurlu bir ortam sağladıklarını belirten Başkan Can, ‘Öncelikle hem yönetim kuruluna, hem sizlere Murat Kaya’ya da hayırlı uğurlu olsun diyorum. Gerçekten Ticaret Borsası olarak bu güne kadar 2014 yerel seçimlerinden sonra özellikle, sizlerle birlikte çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Tarsus’ta biz yerel yönetim olarak bütün sivil toplum kuruluşlarımızla oda ve dernek başkanlarımızla gerçekten güzel bir birlikteliğimiz var. Ben ümit ediyorum ki, bu birliktelik artarak devam edecek. Bu artarak devam eden birliktelik aynı zamanda şehrimize vatandaşımızdan iş adamlarımıza kadar, Tarsus’ta yaşayan bütün insanlarımıza hem hizmet olarak geri dönecek hem de huzur ve kardeşlik olarak geri döneceğine ümit ediyorum’ şeklinde konuştu.

Kaya, Başkan Can’a günün anısına tablo hediye etti. – MERSİN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.