Başkanlara Tarsus Karpuzu İkram Edildi

Mersin’in Tarsus İlçesinde düzenlenen Eshab-ı Kehf’te Hıdırellez etkinlikler kapsamında kente gelen konuk belediye başkanlarına ve milletvekillerine Tarsus karpuzu ikram edildi.

Mehteran Takımın gösterisini izleyen Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, kentte belediyenin yaptığı hizmetleri inceledi.

Ziyaretler sırasında semt pazarında geçen konuklara esnaflardan Hüseyin Uşar, karpuz ikram etti.

Uşar, ‘Hüseyin Sözlü Başkanımız ‘Bırakın gazlı mazotlu içecekleri’ sloganın aklıma geldi. Konuklarımıza bizde Tarsus karpuzu ikram ettim. Hüseyin Sözlü başkanımız sağolsun kendi elleriyle konuklara karpuz ikram etti’ dedi.

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, konuk belediye başkanlarına ve milletvekiline yaptıkları hizmetlerin bir kısmını yerinde gösterdiklerini, kendilerini yalnız bırakmayan başkanlara ve kendilerine karpuz eden esnafa teşekkür ettiğini söyledi. – MERSİN

Bir önceki yazımız olan Mersin'de Mektebim Kampüsü Tanıtıldı başlıklı makalemizde Ahmet Hikmet, DHA ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.