Mersin Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri Mersin, Son Dakika Mersin Haberleri
Anasayfa / Mersin / Çocuk Evleri Sitesi’nde Kalan Çocuklardan Karma Sergi

Çocuk Evleri Sitesi’nde Kalan Çocuklardan Karma Sergi

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve müdürlüğe bağlı kuruluşlar tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında hazırlanan, ‘Mersin Çocuk Evleri Sitesi Resim, Heykel ve Rölyef Sergisi’ açıldı.

Mersin Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü hizmet binası önünde gerçekleştirilen etkinlikte, ‘Ses Ses Sosyal Hizmetler Senfonisi Projesi’ kapsamında, Çocuk Evleri Sitesi ve Mersin Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan çocukların oluşturduğu müzik grubu, mini konser verdi. Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocukların, halk oyunları gösterisi de yaptığı etkinlikte, 21 çocuğun 8 ayda hazırladığı, 60 resim, 63 rölyef ve 2 heykelden oluşan eserler sergilendi.

Etkinliğe, Vali Ali İhsan Su’nun eşi Zeliha Su, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel Topkaya, çok sayıda öğrenci ve çok sayıda vatandaş katıldı. – MERSİN

Bir önceki yazımız olan Dövizdeki Dalgalanma Esnafı da Olumsuz Etkiledi başlıklı makalemizde ABD, Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Mersin Güven Uygulaması Huzur Verdi

Mersin’de narkotik ekiplerinin güven uygulamasında, uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen 5 kişi yakalandı. Narkotik Suçlarla Mücadele …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir