Mersin Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri Mersin, Son Dakika Mersin Haberleri
Anasayfa / Mersin / Müsiad Başkanı Yıldızgörer: ‘Mtso Mersin’in Çatı Kuruluşudur’

Müsiad Başkanı Yıldızgörer: ‘Mtso Mersin’in Çatı Kuruluşudur’

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Ayhan Kızıltan ve yönetim kurulu üyeleri, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin şubesini ziyaret etti. MÜSİAD Başkanı Serdar Yıldızgörer, ‘MTSO Mersin’in çatı kuruluşudur’ dedi.

Ziyarette, MTSO’nun Mersin’in çatı kuruluşu olduğunu belirten MÜSİAD Mersin Şube Başkanı Serdar Yıldızgörer, sivil toplum örgütleri olarak kentin menfaatleri doğrultusunda birlikte hareket etmek mecburiyetinde olduklarını söyleyerek, ‘Bu açıdan MTSO’nun öneminin bilincindeyiz. Önümüzdeki süreçte Mersin’deki sivil toplum örgütleri, oda ve borsalar ile birlikte hareket ederek kentimiz için çalışmak istiyoruz’ dedi.

MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan ise sivil toplum örgütlerinin Mersin için önemine değinerek, ‘MÜSİAD kentimiz adına önemli bir sivil toplum kuruluşudur. Çalışmalarınızı yakından takip ediyor, başarılar diliyorum’ ifadelerini kullandı. – MERSİN

Bir önceki yazımız olan Dilencinin Günlük Kazancı 370 Lira başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Mersin Bakan Elvan Ak Parti, 16 Yılda Büyük Yatırımlar Yaptı

Mersin’in Erdemli ilçesinde, vatandaşlar ile bir araya gelen Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti hükümetinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir