Mersin Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri Mersin, Son Dakika Mersin Haberleri
Anasayfa / Mersin / Vakıflar Haftası’ Kutlanıyor

Vakıflar Haftası’ Kutlanıyor

Mersin Valisi Ali İhsan Su, her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlanan ‘Vakıflar Haftası’ münasebetiyle Vakıflar Bölge Müdür Vekili Ahmet Develi ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Su, vakıfların toplumda çok önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, ‘Vakıf kültürü bizlere sosyal yardımlaşmanın, dayanışmanın, birliğin ve beraberliğin en güzel örneklerini göstermektedir’ dedi.

Su, konuşmasının sonunda Vakıflar Bölge Müdür Vekili Ahmet Develi ve beraberindeki heyetin nezdinde tüm vakıf çalışanlarının haftasını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Bölge Müdür Vekili Develi ise Vali Su’ya kurumun çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra, bu yıl 35’incisi ‘Vakıf Kuran Kadınlar’ temasıyla kutlanan ‘Vakıflar Haftası’ boyunca sergi, konferans gibi birçok etkinlik gerçekleştireceklerini söyledi ve vakıfların Mersin özelinde gerçekleştirdiği faaliyetlerinde verdiği desteklerden dolayı Vali Su’ya teşekkür etti. – MERSİN

Bir önceki yazımız olan Bilim, Gençlerin Fikirleriyle Şekilleniyor başlıklı makalemizde Anadolu Lisesi, Fi ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Mersin Bakan Elvan Ak Parti, 16 Yılda Büyük Yatırımlar Yaptı

Mersin’in Erdemli ilçesinde, vatandaşlar ile bir araya gelen Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti hükümetinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir