Metro HORECA Günleri İstanbul’da Başladı

25 Nisan’da İstanbul’da başlayan HORECA Günleri, Türkiye’nin farklı noktalarını ziyaret edecek.

Metro Toptancı Market’in, Türkiye’nin yerel değerlerine sahip çıkmak ve ‘profesyonellerin güçlü iş ortağı olmak’ hedefiyle gerçekleştirdiği etkinliklerden biri olan HORECA Günleri başladı. Bu yıl dördüncü kez düzenlenen HORECA Günleri, İstanbul’dan başlayarak, toplamda 5 Metro mağazasını dolaştıktan sonra 11 Mayıs’ta Mersin’de sona erecek.

Türk mutfağını ve değerlerini hak ettiği noktaya ulaştırma hedefiyle çalışan Metro Toptancı Market bu yıl, HORECA Günleri’nde Türkiye yeme içme alışkanlıkları neler, coğrafi değerlerimize nasıl sahip çıkarız, sektör profesyonelleri iş yaşamlarını dijital araçlarla nasıl kolaylaştırıyor gibi birçok önemli soruya cevap arıyor. Etkinlik boyunca Gastronometro şeflerinin lezzetli ikramlarına, Konda Araştırma ve Danışmanlık Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Gastronomi İşletmeciliği Genel Müdürü Araştırmacı Şef Vedat Başaran, Şef Eyüp Kemal Sevinç ve Metro Türkiye Bilgi İşlem Grup Müdürü Tunç Şenyol’un keyifli sohbeti eşlik etti.

İstanbul’un ardından Metro HORECA Günleri; 7 Mayıs’ta Ankara’da, 9 Mayıs’ta Gaziantep’te, 10 Mayıs’ta Adana’da ve 11 Mayıs’ta Mersin’de olmak üzere 5 farklı noktada gerçekleştirilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.